Jak šel čas

2022 (21 let)

Na Primě jsem vydržel celý rok. Pak přišla nabídka pracovat pro TV Nova. Po dlouhých úvahách jsem se nakonec rozhodl místo přijmout. A jsem za to rád!

2021 (20 let)

Na školu, o které jsem snil, jsem se po maturitě skutečně dostal. Konkrétně na obor Animovaná tvorba. Bohužel mě ale tahle škola zklamala, a tak jsem se začal ucházet o místo reportéra na nově vzniklé zpravodajské stanici CNN Prima News. A povedlo se!

2020 (19 let)

Konečně jsem našel toho pravého. Tak trochu blázna, který se stejně jako já žene kupředu.

2019 (18 let)

Nejzlomovějším okamžikem mého života byl COMING OUT! 🏳️‍🌈 Rozhodnutí přišlo během pár sekund pod tíhou emocí ze zlomeného srdce.

2019 (18 let)

Vidět naživo idoly našeho malého já je splněný sen. O to větší to byl zážitek, že jsem s nimi mohl pracovat a vdechnout jim život. Na týden jsem byl uvolněný ze školy a odjel jsem do Prahy do studia Patmat, kde jsem naanimoval svůj krátký příběh. Za tuto příležitost jsem neskutečně vděčný jak škole, tak i tvůrcům! Video je ke shlédnutí v Archivu.

2018 (17 let)

Na písecké průmyslovce jsem se dočkal veliké podpory. Dal jsem dohromady štáb, se kterým jsem pro školu natočil několik reklam a to nejen na web, ale i do rádia. Což nám dál otevřelo dveře. Byli jsme pozváni do sídla společnosti Radio House do Českých Budějovic. Při té příležitosti jsme navštívili i redakci Jihočeské televize, kterou jsem o následujících dvou letních prázdninách navštěvoval jako stážista. Nejprve na pozici kameramana, pak i reportéra.

2018 (17 let)

Mým snem bylo dostat se na filmovou školu do Písku. Ještě, než jsem odmaturoval, navázal jsem s ní spolupráci a začal jsem účinkovat ve studentských filmech.

2017 (16 let)

Spolupracoval jsem také s Rádiem Otava (tehdejším Rádiem Blatná). Každou neděli jsem přinášel do etheru pořad Hvězdy ulice s Jakubem, kde jsem lidi zpovídal na určité téma. Kromě živého vysílání jsem pak mohl natáčet rozhovory se zajímavými hosty. Například s Hankou Zagorovou, Jankem Ledeckým, Zdeňkem Svěrákem a Miloňem Čepelkou, Tomášem Klusem a dalšími.

2017 (16 let)

Ve svém volném čase při studiu na střední škole jsem se dost věnoval herectví. Kromě toho, že jsem jezdil natáčet jako komparzista do Prahy, účinkoval jsem v Mirotickém divadelním spolku I TOTO! a o rok později i ve spolku Prácheňská scéna v Písku. Video je ke shlédnutí v Archivu.

2016 (15 let)

Než jsem opustil Základní školu v Čimelicích, rozhodli jsme se s tehdejší partou z dramatického kroužku nazkoušet první muzikál vůbec, který jsme si připravili i tak trochu na rozloučenou. Ve studiu jsem dále pokračoval na SPŠ a VOŠ Písek. Video je ke shlédnutí v Archivu.

2016 (15 let)

Těsně před ukončením základní školy jsem začal poprvé uvažovat o tom, že bych se před kamerou mohl objevovat jako novinář, a tak jsem bez jakýchkoliv znalostí natočil tyhle tři reportáže. Video je ke shlédnutí v Archivu.

2014 (13 let)

Nikdy předtím jsem veřejně sám nezpíval. Dokud jsem neudělal tenhle zásadní krok. Televize FilmPRO se rozhodla v Čimelicích natáčet hudební soutěžní pořad Solasido. Mamka mi tenkrát účast v soutěži rozmlouvala ale já se nakonec rozhodl do toho jít. Umístil jsem se na krásném třetím místě a od té doby zpěv miluji o to víc!

2013 (12 let)

Začal jsem chodit do dramatického kroužku a hrál jsem své první představení O slavíku z perleti a brokátové růži. Následovala Nezbedná pohádka.

2011 (10 let)

V šuplíku jsem jednou našel kameru, kterou nás rodiče natáčeli, když jsme byli se sestrou malí. Samozřejmě ještě na kazetu, kterou jsem si tehdy jel na kole koupit do Čimelic. S kamarády ze školy jsme si vymysleli příběh a šli jsme natáčet můj úplně prvním film Strašidelná stodola. Kamera tehdy měla možnost přepínat do režimu pastelů, čehož jsem využil. Tehdy se ve mně probudil i zájem o animaci. Několik amatérských filmů jsem pak ještě natočil.

2001 (0 roků)

Ve středu 11. dubna 2001 jsem se narodil v písecké nemocnici květinářce Haně Pavelkové (z rodiny Holubů z Minic) a truhláři Vladimíru Pavelkovi (z rodiny Pavelků z Čimelic).